هدایای تبلیغاتی: ۵۰ مورد از محبوب ترین، جدیدترین و بهترین اقلام تبلیغاتی

هدایای تبلیغاتی: ۵۰ مورد از محبوب ترین، جدیدترین و بهترین اقلام تبلیغاتی

نوشته شده توسط: تحریریه کیف‌ملی

استفاده از هدایای تبلیغاتی یکی از بهترین روش‌ها برای دیده‌شدن و آگاهی از برند شما در دنیای تجاری پررقابت امروز است.

به همین علت ما یک لیست ۵۰ موردی از محبوب ترین، جدیدترین و بهترین اقلام تبلیغاتی را برای برند شما آماده کرده‌ایم.

احتمالا میدانید که فعالیت اصلی ما تولیدی کیف است. اما ما یک شرکت تولید کننده و ارائه دهنده انواع هدایای تبلیغاتی نیز هستیم. به همین دلیل سعی کرده‌ایم یک لیست کامل برای شما آماده کنیم.

از شما دعوت می‌کنم تا پایان این مقاله با من همراه باشید.

۱- هدایای تبلیغاتی کیف

۲- هدایای تبلیغاتی کوله پشتی

۳- هدایای تبلیغاتی ساک و چمدان

۴- هدایای تبلیغاتی تحریری

۵- هدایای تبلیغاتی البسه

۶- هدایای تبلیغاتی خاص

۱- هدایای تبلیغاتی کیف

۱- جا کارتی چرمی

جا مدارکی

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و همچنین در دوران کرونا نیاز به پول نقد به‌شدت کم شده است. به همین دلیل بیشتر مردم از کارت‌های اعتباری بیشتر استفاده می‌کنند و برای این کار نیاز به یک جا کارتی می‌باشد.

شما می‌توانید از این فرصت استفاده کنید و نام تجاری یا لوگوی خود را بر روی آن قرار دهید. این کار به شما کمک می‌کند شخصی که جا کارتی را در اختیار دارد همیشه به یاد شما و خدمات تجاری شما باشد و همچنین تبلیغ خوبی برای گسترش کسب‌وکار شما می‌باشد.

برای مشاهده تنوع این محصول وارد صفحه تولیدی هدایای تبلیغاتی شوید.

۲- هدایای نفیس چرمی

هدایای نفیس چرمی

همیشه اهدای کتاب به دیگران بسیار ارزشمند بوده است. کتاب هم ارزش معنوی دارد و هم باعث رشد و تعالی مخاطب شما می‌شود. حال چه بسی این کتاب قران کریم و یا حتی دیوان اشعار باشد.

حال اگر از دیوان اشعاری شاعری باشد که می‌توان به مخاطب خاصی به‌عنوان تبلیغات هدیه داد باعث می‌شود مخاطب شما نگرش دیگری نسبت به شما و کسب‌وکار شما پیدا خواهد کرد.

پیشنهاد ما این است که در مراسم‌های خاص از این نوع هدایای استفاده کنید.

برای مشاهده تنوع این محصول وارد صفحه تولیدی هدایای تبلیغاتی شوید.

۳- کیف جیبی چرمی

کیف جیبی چرمی

یکی از مهم‌ترین اکسسوری‌هایی که مردان همیشه از آن استفاده می‌کنند کیف مردانه جیبی است. با وجود برندها و تنوع گسترده مدل‌ها، بسیاری از کیف پول‌های مردانه یک‌شکل و یکسان به چشم می‌آیند؛ اما تفاوت‌های جزئی و تأثیرگذار دارند.

شما می‌توانید این کیف‌ها را در همایش‌ها به علت ارزان‌تر بودن نسبت به بقیه کیف پول‌ها همراه با نام تجاری خود به دیگران هدیه بدهید. تا بتوانید در ذهن مخاطبان خود تأثیر بگذارید.

برای مشاهده تنوع این محصول وارد تولیدی کیف پول چرم طبیعی و مصنوعی  شوید.

۴- کیف پول دسته چکی

کیف پول دسته چکی

یکی از انواع کیف پول‌ها، کیف پولی دسته چکی است. همان‌طور که از اسم آن پیداست این کیف کسانی استفاده می‌کنند که همیشه دسته‌چک را با خود حمل می‌کنند.

این نوع کیف پول را می‌توانید به مدیران، کارمندان و حتی شرکای تجاری خود هدیه بدهید. این نوع هدیه تبلیغاتی، اسم کسب‌وکار شما را گسترش می‌دهد و در ذهن دیگران به‌صورت غیرمستقیم نقش می‌بندد.

برای مشاهده تنوع این محصول وارد صفحه تولیدی کیف پول چرم طبیعی و مصنوعی  شوید.

۵- کیف پول لاکچری

کیف پول لاکچری

همیشه آقایان و زنان شیک‌پوش به دنبال کیف‌هایی می‌گردند که شخصیت و استایل آن‌ها را بهتر و بیشتر نمایان کند.

کیف‌های لاکچری از آن دسته کیف‌هایی می‌باشد که می‌توانید به‌عنوان تجلیل از کارمندان خود به آن‌ها هدیه بدهید. اگر هم‌نام تجاری شما روی آن چاپ شود هدیه تبلیغاتی خوبی برای گسترش کسب‌وکار شما می‌باشد.

برای مشاهده تنوع این محصول وارد صفحه تولیدی کیف پول چرم طبیعی و مصنوعی  شوید.

۶- کیف لپ تاپ چرمی

کیف لپ تاپ چرمی

یکی از اکسسوری‌های مردانه که همیشه همراه با لپ‌تاپ به بازار عرضه می‌شود، کیف و کاور لپ‌تاپ و تبلت است.

این محصولات علاوه بر محافظت، برای جابه‌جایی و حمل‌ونقل آسان، برای مردان کاملاً ضروری هستند و مکان مناسبی برای تبلیغات برند شما در محل کار، جلسات و همایش‌ها و.. می‌باشد.

برای مشاهده تنوع این محصول وارد صفحه  تولیدی کیف لپ تاپ و تبلت شوید.

۷- کیف لپ تاپ دوشی

کیف لپ تاپ دوشی

اگر به دنبال کیفی می‌گردید که هم به‌اندازه کوله‌پشتی غیررسمی و هم با اندازه کیف‌دستی رسمی باشد در این راه کیف دوشی می‌تواند به شما کمک کند.

یکی از مزایای کیف‌های دوشی این است که هم اندازه کوچکی دارند، و هم وسایل زیادی از جمله کتاب یا وسایل شخصی می‌توانید در آن‌ها قرار دهید.

به همین خاطر می‌توان گفت که کیف دوشی، یکی از انواع کیف مردانه است که می‌تواند برای استایل‌های روزمره از آن استفاده کنید.

پس اگر به‌عنوان هدیه تبلیغاتی استفاده بشود می‌تواند کسب‌وکار شما را نیز گسترش دهد و به‌صورت غیرمستقیم اعتمادسازی نسبت به کسب‌وکار شما را افزایش دهید.

برای مشاهده تنوع این محصول وارد صفحه تولیدی کیف مردانه شوید.

۸- کیف لپ تاپ دستی

کیف لپ تاپ دستی

یکی از انواع کیف لپ تاپ، کیف لپ تاپ دستی است. کیف لپ تاپ یکی از اکسسوری‌هایی است که برای هرکسی که لپ تاپ دارد موردنیاز است.

یکی از مؤثرترین خدماتی که یک شرکت می‌تواند به‌عنوان تبلیغات به دیگران ارائه بدهد استفاده از هدایای تبلیغاتی است.

این هدیه تبلیغاتی گزینه مناسبی برای افراد با سنین مختلف حتی کسانی که لپ تاپ ندارد نیز شامل می‌شود.

وقتی فردی لپ تاپ خود را با کیف هدیه‌ای که شما دادید حمل می‌کند افراد جدید با برند شما آشنا شده و در نتیجه مشتریان شما افزایش می‌یابد. در نتیجه این هدیه تبلیغاتی برای شما بسیار سودمند است.

برای مشاهده تنوع این محصول وارد صفحه تولیدی کیف لپ تاپ و تبلت شوید.

۹- کیف تب لت

کیف تب لت

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و کوچک‌تر شده قطعات الکترونیکی، لپ تاپ‌ها جای خود را به تبلت‌ها داده‌اند. امروزه تبلت‌ها را می‌توان به‌راحتی در دست گرفت و از آن استفاده کرد.

به همین دلیل اگر کیف تبلتی نام تجاری کسب‌وکار شما روی آن چاپ شده است را به کسی که تبلت را همیشه و همه‌جا با خود حمل می‌کند هدیه بدهید نام تجاری خود را در ذهن مخاطب و دیگران نقش می‌بندد و اعتمادسازی به‌صورت غیرمستقیم صورت می‌گردد.

برای مشاهده تنوع این محصول وارد صفحه تولیدی کوله پشتی لپ تاپ و تبلت شوید.

۱۰- کیف اداری چرمی

کیف اداری چرمی

کیف اداری همان کیفی است که هر روز به دفتر، جلسات و سفرهای کاری با خود می‌برید. کیفی که انتخاب می‌کنید ظاهر شما را کامل می‌کند و هنگام ورود به جلسه اداری تصویر خوبی از شما نشان می‌دهد.

علاوه بر این، کیفی که انتخاب می‌کنید باید بتواند حامل لپ‌تاپ و اسناد مهم و همچنین وسایل شخصی شما باشد.

پس چه‌بهتر از این محصول به‌عنوان هدیه تبلیغاتی استفاده کرد. شما می‌توانید از کیف اداری برای تبلیغات برند و شرکت خود در جلسات و سفرهای کاری استفاده کنید تا شما را فردی مقتدر در کار بدانند.

برای مشاهده تنوع این محصول وارد صفحه تولیدی کیف اداری مردانه و زنانه شوید.

۱۱- کیف پول پالتویی (به همراه جای موبایل)

کیف پول پالتویی (به همراه جای موبایل)

 

یکی از انواع کیف پول‌ها که هم مناسب آقایان و خانم‌ها است کیف پول پالتویی می‌باشد. درون کیف پول پالتویی شما می‌توانید به‌غیراز پول و کارت‌های خود، گوشی نیز قرار دهید.

کیف پالتویی یک وسیله همه‌جانبه برای همه می‌باشد. پس بدون درنظرگرفتن سن و جنسیت می‌توانید این محصول را به‌عنوان هدیه تبلیغاتی به دیگران اهدا کنید.

برای مشاهده تنوع این محصول وارد صفحه تولیدی کیف پول چرم طبیعی و مصنوعی شوید.

۱۲- کیف پاسپورتی کلاسیک و مدرن

کیف پاسپورتی کلاسیک و مدرن

کیف پاسپورتی همان‌طور که از نام آن پیداست برای حمل مدارک ضروری در هنگام سفر استفاده می‌شده است.

کیفی است کوچک که در هنگام سفر دست‌وپاگیر شخص نباشد و از طرفی این‌قدر جادار باشد که تمام مدارک و وسایل موردنیاز فرد را برای سهولت دسترسی در خود جای دهد.

برخلاف گذشته کیف پاسپورتی دیگر مختص استفاده در هنگام سفر نیست. این کیف به دلیل جادار بودن امروزه طرف‌داران زیادی دارد که از آن برای سفرهای درون‌شهری نیز استفاده می‌کنند و وسایل و مدارک موردنیاز روزانه خود را در آن جای می‌دهند.

پس کیفی مناسب و به‌صرفه برای تبلیغات برند شما می‌باشد که در همه مکان‌ها نام کسب‌وکار شما مورداعتماد مخاطب شما و دیگران قرار می‌گیرد.

برای مشاهده تنوع این محصول وارد صفحه تولیدی کیف پاسپورتی کلاسیک و مدرن شوید.

۱۳- جا کارتی

جلد مدارک چرمی

به‌احتمال زیاد دیده‌اید که شرکت‌های بیمه جلد مدارک به شما هدیه می‌دهند. شما می‌توانید مدارک مهمی مانند مدارک ماشین خود را  درون جلد مدارک بگذارید و حمل کنید.

این یک روش تبلیغاتی عالی برای برند آن‌ها است. شرکت‌های مختلفی از این راه می‌توانند برند و نام تجاری خود را با هدیه‌دادن به دیگران تبلیغ کنند. جلدهای مدارک نسبت بقیه اقلام کیف به‌صرفه‌تر می‌باشد.

۱۴- جا کلیدی چرمی

جا کلیدی چرمی

اگر به دنبال محصول تبلیغاتی می‌گردید که مناسب هر فردی باشد و در ضمن همیشه آن را در جیب خود بگذارد و حمل کنید.

جاکلیدی می‌تواند به شما کمک کند که نام تجاری که روی آن حک کرده‌اید بیش از بیش کسب‌وکار شما را گسترش دهد.

همچنین این محصول تبلیغاتی به شکل‌ها و اندازه‌های مختلف برای سنین مختلف وجود دارد  و در آخر باید گفت  باتوجه‌به قیمت مناسب و تأثیر بالا در بازاریابی می‌توان آن را بعد از خودکار از به‌صرفه‌ترین هدایای تبلیغاتی نام برد.

تماس سریع جهت مشاوره رایگان

اگر احتیاج به مشاوره دارید، می‌خواهید از قیمت‌ها مطلع شوید و یا سفارش تولید محصول بدهید، کارشناسان ما آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند.

۲- هدایای تبلیغاتی کوله پشتی

۱۵- کوله پشتی مدرسه

کوله پشتی مدرسه

با فرارسیدن ماه مهر و شروع مدارس نیاز به داشتن کوله‌پشتی بیشتر می‌شود. کوله‌پشتی‌های مدرسه از مهدکودک گرفته تا راهنمایی و دبیرستان برای سنین مختلف با طرح و رنگ‌های مختلف مورداستفاده قرار می‌گیرد.

این یک روش بسیاری خوبی است تا به‌عنوان هدیه تبلیغاتی به دیگران بدهید. شما می‌توانید در نمایشگاه‌ها و همایش‌ها به کودکان هدیه بدهید یا به کودکان کارمندان خود این هدیه را به‌عنوان تبلیغات اهدا کنید.

برای مشاهده تنوع این محصول وارد صفحه تولیدی کیف و کوله پشتی مدرسه شوید.

۱۶- کوله پشتی مارک

کوله پشتی مارک

یکی از فاکتورهایی که در این روزها بعد از کیفیت کیف مهم است مارک آن می‌باشد. کوله‌پشتی‌های مارک انتخاب خوبی برای تبلیغات هستند.

این کیف‌ها را اغلب نوجوانان استفاده می‌کنند و چه‌بهتر از کیف مارک به‌عنوان هدیه تبلیغاتی استفاده کنید. کیف‌های مارک شامل کترپیلار، پیرگاردین و فوروارد جزو محبوب‌ترین برندهای موجود در بازار هستند.

برای مشاهده تنوع این محصول وارد صفحه تولیدی کوله پشتی مارک شوید.

۱۷- ساک بهداشتی

ساک بهداشتی

همان گونه که از اسم این کالا مشخص است. ساکی است که برای حمل محصولات بهداشتی در بیمارستان‌ها و مراکز درمانی قرار می‌گیرد.

امروزه در مراکز درمانی استفاده از ساک‌های بهداشتی بسیار متداول شده است و بسته به خدماتی که به بیمار ارائه می‌گردد، ساک بهداشتی در ابعاد متناسب برای حمل وسایل ضروری به بیمار داده می‌شود.

حال اگر این محصول را به بیمارستان‌ها و مراکز درمانی اهدا کنید و روی آن لوگوی خود را قرار دهید در ذهن مخاطبان، شما فردی هستید که به‌سلامتی دیگران اهمیت می‌دهید و در ذهن مخاطبان قرار می‌گیرید و از طرفی اعتماد دیگران را جلب خواهید کرد.

برای مشاهده تنوع این محصول وارد صفحه تولیدی ساک بهداشتی شوید.

۱۸- ساک فرش

ساک فرش تبلیغاتی

ساک فرش وسیله راحتی برای حمل‌ونقل فرش‌های ظریفی مانند فرش‌های ابریشمی دست‌بافت و فرش‌های چرمی می‌باشد.

چه‌بهتر که بر روی این کیف‌های نام تجاری خود را چاپ کنید. این کالا را اغلب تولیدکنندگان فرش برای تبلیغات به دیگران اهدا کنید تا اسم برند را به‌خاطر بسپارند.

برای مشاهده تنوع این محصول وارد صفحه تولیدی ساک فرش شوید.

 

تماس سریع جهت مشاوره رایگان

اگر احتیاج به مشاوره دارید، می‌خواهید از قیمت‌ها مطلع شوید و یا سفارش تولید محصول بدهید، کارشناسان ما آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند.

۳- هدایای تبلیغاتی ساک و چمدان

۱۹- ست چمدان

ست چمدان

هم چگونه که از اسم پیداست، به مجموعه‌ای از چمدان‌ها در سایزهای بزرگ تا کوچک را ست چمدان می‌گویند.

این ست بیشتر برای خانواده‌ها در زمان مسافرت مورداستفاده قرار می‌گیرد و چه‌بهتر که از این نوع کیف‌ها برای تبلیغات استفاده بشود. شما می‌توانید بر روی کیف‌ها لوگو و نام تجاری خود را چاپ کنید و هدیه بدهید.

این کار در ذهن مخاطب و همچنین دیگر افراد که ست چمدان را می‌بینند نقش می‌بندد که شما و کسب‌وکار شما، خانواده را در اولویت قرار می‌دهید.

این ست چمدان را می‌توانید به کارمندان خود بدهید تا هنگام سفر از آن استفاده کنند.

برای مشاهده تنوع این محصول وارد تولیدی ست چمدان شوید.

۲۰- چمدان خلبانی

چمدان خلبانی

به‌احتمال زیاد نام چمدان خلبانی را بارها شنیده‌اید. چمدانی شیک و مناسب افرادی که سفر کوتاهی در پیش دارند و وسایل مختصر و مفیدی همراه خود می‌برند، مناسب‌ترین نوع چمدان است.

به این کیف‌ها به‌اصطلاح کیف‌های بیزینسی نیز می‌گویند. این کیف‌ها دارای دوچرخ و همچنین فضایی برای لپ‌تاپ و مدارک، همراه یک الی دودست لباس هستند.

برای افرادی که تمایل ندارند کیفشان را به قسمت بار هواپیما تحویل دهند این نوع کیف‌ها انتخاب‌های مناسبی هستند.

مدل‌های مختلف، دارای سایز و امکانات گوناگون از این نوع کیف‌ها وجود دارد و چه‌بهتر این نوع محصول را به دیگران مخصوصاً کارمندان خود هدیه بدهید. با این کار نام برند شما در سفرها بیشتر نمایش داده شود.

برای مشاهده تنوع این محصول وارد صفحه تولیدی چمدان خلبانی شوید.

۲۱- چمدان مخصوص حجاج

چمدان مخصوص حجاج

یکی از مهم‌ترین سفرها، سفر به خانه خداست که از ملزومات آن چمدان می‌باشد. چمدان حجاج در انواع و اقسام و همچنین رنگ‌های مختلف می‌باشد.

شما می‌توانید برند و نام تجاری خود را بر روی آن چاپ کنید تا بیشتر دیده شوید و همچنین اعتماد بیشتری به گسترش کسب‌وکار خود به دست بیاورید. چاپ بر روی این ساک‌ها به‌صورت لیزری و گل‌دوزی است.

برای مشاهده تنوع این محصول وارد صفحه تولیدی چمدان و ساک حجاج شوید.

۲۲- ساک پارچه ای تبلیغاتی

ساک پارچه ای تبلیغاتی

ساک پارچه‌ای به علت ارزان‌بودن و همچنین دوام بالایی که دارد می‌توان به‌عنوان هدیه تبلیغاتی مورداستفاده قرارداد.

جنس این نوع ساک از پارچه سوزنی یا اسپان بند می‌باشد شما می‌توانید بر روی آن لوگو و نام تجاری خود را بر روی آن قرار دهید همچنین شما می‌توانید محصول یا کاتالوگی از خدماتی که ارائه می‌دهید را درون آن قرار دهید. این به شما کمک می‌کند نام تجاری شما بیشتر دیده شود.

تماس سریع جهت مشاوره رایگان

اگر احتیاج به مشاوره دارید، می‌خواهید از قیمت‌ها مطلع شوید و یا سفارش تولید محصول بدهید، کارشناسان ما آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند.

۴- هدایای تبلیغاتی تحریری

۲۳- خودکار تبلیغاتی

خودکار تبلیغاتی

خودکار و قلم جز ابزار کاربردی می‌باشد که بسیاری کاربردی و قابل‌حمل است و چه‌بهتر که به‌عنوان ابزار تبلیغاتی استفاده شود.

مخاطبان شما می‌توانند در طول روز از این خودکار تبلیغاتی استفاده کنند و به‌اصطلاح یکی از گرم‌ترین و پراستفاده‌ترین ابزار تبلیغاتی است که برای برند به شمار می‌رود.

یکی از بهترین مزیت‌هایی که این نوع محصول نسبت به بقیه هدایای تبلیغاتی دارد این است که هم ارزان است و هم به‌سرعت قابل چاپ است و در دو نوع پلاستیکی و فلزی میتوانید استفاده کنید.

قابلیت چاپ بر روی خودکار باعث ماندگاری برند شما می‌شود. لازم به ذکر است که چاپ بر روی خودکار به دو صورت لیزری و تامپو مورداستفاده قرار می‌گیرد.

۲۴- سالنامه تبلیغاتی

سالنامه تبلیغاتی

یکی از محبوب‌ترین گزینه‌های تبلیغاتی که نزدیک سال‌تحویل برای تبلیغات استفاده می‌شود سالنامه و سررسید است که شما می‌توانید به افراد مختلف آن را بدهید.

این هدیه تبلیغاتی، محصولی است که در تمام طول سال همراه مخاطبین است و روزی حداقل یکبار به جلد و صفحات آن نگاه می‌کنند.

این نوع محصول، نام تجاری شما، محصول و یا خدماتی که ارائه می‌دهید را به دیگران نشان می‌دهد. سالنامه در ابعاد و اندازه‌های مختلف بستگی نوع خدمات و محصولی که ارائه می‌دهید، هزینه‌های متفاوت دارد.

اما این روش ارزان است و همچنین تأثیرگذار.

۲۵- هندی پلنر تبلیغاتی

هندی پلنر تبلیغاتی

در دنیای امروز برنامه‌ریزی نقش مهمی در زندگی پرمشغله ما دارد. پس شما نیاز دارید که برنامه‌ریزی دقیقی در محیط کار و حتی برای کارهای شخصی خود دارید.

همچنین نیاز دارید که هر آن چیزی که در ذهن خود دارید را بر روی کاغذ بنویسید. پس شما نیاز به تخته‌ای دارید که این کارها را برای شما انجام دهد.

هندی پلنر تخته‌ای فلزی است که همراه آن تقویم وجود دارد و شما می‌توانید برنامه‌ریزی کنید. چاپ لوگو و نام تجاری شما و هدیه‌دادن به مخاطبان شما می‌تواند باعث شود برند شما مورداعتماد مخاطبان قرار بگیرد؛ زیرا در ذهن آن‌ها شما را فردی محاسب و برنامه‌ریز نگاه می‌کنند. پس در ذهن آن‌ها کسب‌وکار شما نقش می‌بندد.

۲۶- دفتر یادداشت تبلیغاتی

دفتر یادداشت تبلیغاتی

بیشتر افراد از دفتریادداشت استفاده می‌کنند دفترچه‌های یادداشت به علت وزن کم، قابلیت حمل و همچنین ارزان‌تر بودن نسبت به سررسید و سالنامه گزینه مناسبی برای هدیه تبلیغاتی می‌باشد.

این دلایل و تنوع زیادی در طرح و رنگ و همچنین قابلیت چاپ بر روی آن باعث شده است که ابزار خوبی برای شرکت‌ها بشود. شما حتی می‌توانید بر روی صفحات دفترچه نیز نام برند خود را چاپ کنید.

۲۷- نشانه گذار (نقش و نشان) تبلیغاتی

نشانه گذار (نقش و نشان)

یکی از بهترین روش‌های پرکردن اوقات فراغت کتاب‌خوانی می‌باشد. اما همیشه نمی‌شود که یک کتاب را تا انتها به یکباره تمام کرد و اگر به کتاب برگردید ممکن است آن صفحه را گم کنید.

حتی در هنگام درس‌خواندن نیز ممکن است به این مشکل برخورد کنید. به همین دلیل از نشانه‌گذار استفاده می‌کنید.

حال اگر از نشانه‌گذار به‌عنوان وسیله‌ای تبلیغاتی استفاده کنید در ذهن مخاطبان شما فردی دانا نقش می‌بندد. این نوع محصول در رنگ‌ها و طرح‌های مختلفی وجود دارد و به‌راحتی می‌توانید لوگو و نام تجاری خود را روی آن چاپ کنید.

همچنین این محصول دارای هزینه پایینی است و هرکسی در هر رده سنی می‌تواند استفاده کند. اما پیشنهاد من است که این محصول را همراه با محصول تبلیغاتی دیگری هدیه بدهید که برند شما بیشتر در ذهن مخاطب بماند.

۲۸- فولدر تبلیغاتی

فولدر تبلیغاتی

شما می‌توانید برای معرفی محصولات یا خدمات خود به‌صورت گرافیکی یا نوشتاری از فولدر تبلیغاتی استفاده کنید.

اندازه و جنس این فولدرها بستگی به نوع کسب‌وکار و هدف شما دارد. حتی کاغذهایی که در داخل فولدر می‌گذارید هم می‌تواند اندازه و جنس متفاوتی داشته باشد.

به یاد داشته باشید هرچقدر سبک‌تر باشد هزینه تولید این فولدر کمتر می‌شود. امروزه در بیشتر بیمارستان‌ها و آزمایشگاه‌ها از این نوع محصول استفاده می‌کنند که دوام بالایی دارد و به‌راحتی می‌توان پرونده‌های پزشکی را درون آن گذاشت.

۲۹- پیکسل

پیکسل تبلیغاتی

پیکسل نوعی از بج سینه ای است که امروزه به علت راحت تر بودن و ارزان بودن طرفداران زیادی را به سمت خود جذب کرده است.

شما میتوانید لوگو و نام تجاری خود را بر روی آن چاپ کنید. دو نوع پیکسل به صورت سوزنی و مگنت وجود دارد.

پیکسل سوزنی را میتوانید بر روی لباس و کیف خود قرار دهید و پیکسل مگنتی را بر روی سطوح فلزی قرار دهید. به هر حال استفاده از پیکسل میتواند در گسترش کسب و کار شما موثر میباشد.

تماس سریع جهت مشاوره رایگان

اگر احتیاج به مشاوره دارید، می‌خواهید از قیمت‌ها مطلع شوید و یا سفارش تولید محصول بدهید، کارشناسان ما آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند.

۵- هدایای تبلیغاتی البسه

۳۰- تیشرت

تیشرت

به‌طورکلی تیشرت یک لباس راحت و آزادی است که میان مردان و بانوان طرف‌داران زیادی دارد. پس بهتر که از تیشرت برای گسترش کسب‌وکار خود استفاده کنید.

شما می‌توانید نام تجاری و لوگو خود را روی آن چاپ یا گل‌دوزی کنید. چون بیشتر طول سال مردم از تیشرت استفاده می‌کنند  در نتیجه این محصول می‌تواند برندتان را کاملاً برجسته کند و ارزش‌ها و اعتقاداتتان را به‌درستی نشان دهد.

این تیشرت‌ها از انواع جنس‌های مختلف با سایزها و رنگ‌های مختلف موجود است. حتی شما می‌توانید این نوع محصول تبلیغاتی را به کارمندان خود نیز بدهید که این کار نام تجاری شما را بیشتر برجسته می‌کند.

۳۱- کلاه تبلیغاتی

کلاه تبلیغاتی

به‌طورکلی کلاه برای رویدادهای بیرون از منزل و محیط کار برای محافظت از چشم و صورت استفاده می‌شود و چه‌بهتر از این نوع محصول به‌عنوان یک محصول تبلیغاتی استفاده شود.

شما می‌توانید نام تجاری و لوگو خود را بر روی آن چاپ کنید و در رویدادهایی مانند نمایشگاه‌ها از آن استفاده کنید.

این محصول تبلیغاتی در انواع طرح‌ها جنس‌ها و رنگ‌های مختلف موجود است. به علت اسپرت بودن کلاه تبلیغاتی شما نیازی به انتخاب‌های مختلف بر اساس جنسیت ندارید. پس انتخاب خوبی برای همه می‌باشد.

۳۲- لباس کار تبلیغاتی

لباس کار تبلیغاتی

اگر به دنبال دادن هدیه تبلیغاتی نسبتاً جدید هستید می‌توانید از لباس کار تبلیغاتی استفاده کنید. استفاده از لباس کار تبلیغاتی یک روش بسیار پیچیده بازاریابی ولی در حین حال سرگرم‌کننده است که شما به‌راحتی می‌توانید در معرض دید قرار بگیرید.

همچنین سؤالاتی در ذهن مخاطبانتان شکل می‌گیرید که نام برند شما را بیشتر بشناسند و از آن خرید کنند.

این نوع هدیه هزینه نسبتاً پایینی دارد و بیشتر این محصول در محیط‌های کاری مورداستفاده قرار می‌گیرد و تنها هزینه اضافی در مورد هدیه‌دادن این نوع محصول به عهده کارفرما می‌باشد هزینه چاپ لوگو و نام تجاری شماست.

لباس کار تبلیغاتی انواع مختلفی دارد که شامل لباس کار تبلیغاتی اداری و سازمانی، لباس کار تبلیغاتی صنعتی، لباس کار تبلیغاتی خدماتی، لباس کار تبلیغاتی محافظتی، لباس کار تبلیغاتی عملیاتی است.

تماس سریع جهت مشاوره رایگان

اگر احتیاج به مشاوره دارید، می‌خواهید از قیمت‌ها مطلع شوید و یا سفارش تولید محصول بدهید، کارشناسان ما آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند.

۶- هدایای تبلیغاتی دکوری

۳۳- ترالیوم تبلیغاتی

ترالیوم تبلیغاتی

با به‌روزشدن دنیای تجارت و همچنین روش‌های مختلف برای جذب مشتری و تبلیغات شما نیاز دارید که هدیه‌ای تبلیغاتی را در نظر بگیرید که نسبت به بقیه رقبای خود متفاوت باشد.

شما می‌توانید از تراریوم استفاده کنید و نام تجاری خود را بر روی آن قرار دهید و به بقیه به‌عنوان محصول تبلیغاتی هدیه بدهید.

تراریوم باغ سرسبز شیشه‌ای است که داخل آن گل‌های متفاوتی وجود دارد. همچنین در رنگ‌ها و شکل و اندازه‌های متفاوت می‌توانید آن را تهیه کنید.

این روش کمی گران است؛ اما شما را متمایز نسبت به دیگران می‌کند. انواع مختلف تراریوم شامل: گلدان تراریوم، هولدر موبایل تراریوم، گلدان مدل آکواریوم، تقویم رومیزی چوبی گردان تراریوم می‌باشد.

۳۴- هدایای تبلیغاتی چوبی

هدایای تبلیغاتی چوبی

وقتی صحبت از هدایا چوبی می‌شود حس خوبی از طبیعت برایمان تداعی می‌شود. در دنیای امروز که رقابت بین شرکت‌ها بسیار زیاد شده است شما می‌توانید متفاوت باشید.

یکی از راه‌های اصلی برای رسیدن به این هدف خرید هدایای تبلیغاتی چوبی است .در نمایشگاه‌ها همایش‌ها و سمینارها استفاده از هدایای چوبی تأثیر زیادی در جذب مخاطب برای شناخت کسب‌وکار شما و گسترش آن دارد.

اما یک نکته‌ای که باید بدانید اینکه باید محصولات چوبی کاربردی باشد تا افراد به‌صورت مداوم از آن استفاده کنند تا برند شما بیشتر به چشم بیاید البته برای تبلیغات همگانی و ساده نیاز نیست که از این نوع هدیه تبلیغاتی استفاده کنید.

انواع مختلفی از هدایا تبلیغاتی وجود دارد که می‌توانید به مخاطبان خود بدهید؛ مانند کازیونی چوبی، ست چوبی، ساعت چوبی، زیر لیوانی چوبی، جعبه خودکار چوبی، جاشمعی چوبی و حتی تقویم رومیزی چوبی را می‌توانید استفاده کنید.

۳۵- صنایع دستی تبلیغاتی

صنایع دستی

 

از دیرباز تا کنون هنر نزد ایران و ایرانی بوده است و به این دلیل که در چند سال اخیر به استفاده از صنایع‌دستی بیشتر پرداخته شده است شما می‌توانید از این نوع کالا برای تبلیغات استفاده کنید.

در کشور عزیزمان ایران به علت گستردگی صنایع‌دستی هرکدام دارای زیبایی‌های خاصی است و شما می‌توانید باتوجه‌به بودجه و ارتباط آن با کسب‌وکار خود هرکدام که نیاز دارید را انتخاب و لوگو و نام تجاری خود را بر روی آن حک کنید.

صنایع‌دستی شامل: تندیس میناکاری، ست‌ صنایع‌دستی، خودکار خاتم، جا چسبی خاتم، انواع تابلو صنایع‌دستی، ست اداری خاتم، جا خودکاری یا جاقلمی خاتم، گل نقره، ساعت، صنایع‌دستی چرمی، بشقاب، گلدان، شکلات خوری، تندیس نقره و.. می‌باشد.

۳۶- گلدان تبلیغاتی

گلدان

وقتی صحبت از گلدان می‌شود همان لحظه حس خوبی از طبیعت برایمان تداعی می‌شود و یک نکته‌ای که باید برای تهیه هدیه تبلیغاتی باید بگویم اینکه هدیه شما باید کاربردی باشد و همچنین خیلی جذاب باشد و مشتری میل به نگاه‌داشتن داشته باشد.

گلدان تبلیغاتی همه این کارها را برای شما انجام می‌دهد. حتی اگر لوگوی خود را بر روی گلدان چاپ کنید نیز همیشه مخاطب شما به آن نگاه می‌کند و در ذهن مخاطب به‌صورت غیرمستقیم نقش می‌بندد. این روش کمی گران است؛ اما راه دائمی برای نگه‌داشتن برند شما در ذهن است.

۳۷- ساعت تبلیغاتی

ساعت تبلیغاتی

همیشه دانستن زمان و تنظیم وقت یکی از نیازهای اساسی هر انسانی است. به طور میانگین هر فرد ۲۰ بار در طول یک شبانه‌روز به ساعت نگاه می‌کند و چه‌بهتر که نام برند شما در کنار ساعت باشد.

این روش یک تبلیغات غیرمستقیم است که باعث می‌شود در ذهن مخاطب خود جای بگیرید و مشتری به شرکت و کسب‌وکار شما اعتماد می‌کند.

ساعت‌ها به در دو نوع دیواری و رومیزی وجود دارد که دارای قیمت‌ها و شکل‌های متفاوتی است.

۳۸- تقویم تبلیغاتی

تقویم تبلیغاتی

یکی از پرکاربردترین وسایل تبلیغاتی تقویم هست که شما می‌توانید هم بر روی دیوار و یا بر روی میز قرار بدهید.

مزایای بسیار مفیدی که می‌توان در مورد این نوع محصول گفت اینکه بر روی تقویم شما می‌توانید نام تجاری یا لگوی خود، آدرس و شماره‌تلفن و حتی خدماتی که می‌توانید ارائه دهید را در تقویم قرار بدهید به دلیل اینکه تقویم بسیار استفاده می‌شود همیشه نام تجاری شما قابل‌مشاهده است.

تماس سریع جهت مشاوره رایگان

اگر احتیاج به مشاوره دارید، می‌خواهید از قیمت‌ها مطلع شوید و یا سفارش تولید محصول بدهید، کارشناسان ما آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند.

۳۹- زیرانداز و آفتابگیر مسافرتی

زیرانداز و آفتابگیر مسافرتی

مسافرت با دوستان و خانواده همیشه لذت‌بخش بوده است. هرچقدر وسایل مربوط به سفر بیشتر داشته باشید، در مواقع لزوم کمکی بسیار بزرگی در راحتی شما دارد و سفر برای شما لذت‌بخش‌تر خواهد شد و چه‌بهتر که این وسایل را به‌صورت تبلیغاتی به مخاطبان خود هدیه بدهید.

وسایلی مانند زیرانداز و آفتابگیر مسافرتی باعث می‌شود نام تجاری شما در بیشتر نقاط دیده شود و در ذهن مخاطبان نقش ببند و به شما و کسب‌وکار شما اعتماد کنند.

۴۰- پرچم تبلیغاتی

پرچم تبلیغاتی

در واقع پرچم یک نماد است. پرچم می‌تواند پیامی را به مخاطبان خود ارسال کند. درست است که پرچم معدود روش‌هایی است که می‌توان از آن استفاده کرد؛ اما اهمیت استفاده از پرچم بیشتر نماد یکپارچگی و یکسان‌سازی و همچنین هویت کسب‌وکار شما است و این را در ذهن مخاطب ایجاد می‌کند که شما یک سازمانی دارید که می‌شود به شما اعتماد کرد. اعتماد یعنی موفقیت در کسب‌وکار شما.

۴۱- شکلات تبلیغاتی

شکلات تبلیغاتی

مطمئناً یک محصول فیزیکی و همچنین خوردنی می‌تواند خیلی لذت‌بخش باشد و چه‌بهتر که این محصول شکلات باشد.

خوردن شکلات در هر سن و جنسیتی بسیار لذت‌بخش است و چه‌بهتر از شکلات‌هایی استفاده کنیم که روی آن لوگو و حتی شعار برند شما روی آن چاپ شود.

این یک راه‌حل عالی برای شکل‌گیری مثبت در ذهن مشتری‌های شما می‌باشد. می‌توانید شکلات تبلیغاتی را در همایش‌ها و نمایشگاه‌ها و حتی به کارمندان خود هدیه بدهید تا نام برند شما در ذهن تمام مشتریان به شکل مثبت شکل بگیرد.

۴۲- لوازم بهداشتی تبلیغاتی

لوازم بهداشتی تبلیغاتی

هدیه‌دادن لوازم بهداشتی و آرایشی جز یکی از معدود روش‌های تبلیغات می‌باشد. همیشه ما گفته‌ایم تبلیغات یک نوع سرمایه‌گذاری به‌صورت بلندمدت و کوتاه‌مدت است.

بااین‌حال سؤال پیش میاید که آیا هدیه‌دادن لوازم بهداشتی به‌صورت تبلیغاتی به‌صرفه و درست است؟ باید بگویم بله زیرا شما باید هدیه‌ای که متناسب با بازار هدف و جامعه شماست را انتخاب کنید.

یکی از این جوامع بانوان هستند. شما باید در زمینه تبلیغات متفاوت باشید. این یک نوع مزیت حساب می‌شود. به این دلیل که این حس را منتقل می‌کند که شما و کسب‌وکار شما به او می‌اندیشید و این فرصت عالی برای درخشش کسب‌وکار شماست.

۴۳- فلاسک و قمقمه تبلیغاتی

فلاسک و قمقمه تبلیغاتی

امروزه استفاده از قمقمه و فلاسک بین دانش‌آموزان، دانشجویان حتی بین ورزشکاران و کوهنوردان مورداستفاده قرار گرفته است.

پس خوب است که از فلاسک برای تبلیغات استفاده کرد. فلاسک در انواع طرح‌ها و رنگ‌ها جهت تبلیغات در نمایشگاه‌ها و همایش‌ها مورداستفاده قرار می‌گیرد.

جنس فلاسک ها از نوع فلزی، سرامیکی و حتی پلاستیک است که نوع پلاستیکی ارزان‌تر است. استفاده از فلاسک و قمقمه به‌عنوان برندینگ شما می‌تواند در همه مناطق، رویدادها نام و برند شما را بیشتر از پیش در ذهن مخاطبان قرار دهد.

۴۴- لیوان و ماگ تبلیغاتی

لیوان و ماگ تبلیغاتی

هر فردی در طول روز برای نوشیدن از لیوان استفاده می‌کند و چه‌بهتر که از لیوان به‌عنوان به محصول تبلیغاتی استفاده شود.

شما می‌توانید نام تجاری خود را بر روی آن چاپ کنید. این روش مدرن و جذابی است که می‌تواند به شما برای بهتر دیده‌شدن کمک کند.

هنگامی که در رویدادها به مشتریان خود لیوان و ماگ تبلیغاتی هدیه می‌دهید آن‌ها پیام شرکت شما را به‌صورت غیرمستقیم بیشتر می‌بینند که این کار باعث می‌شود در ذهن مشتری شما اعتماد شکل بگیرد و متوجه می‌شوند که شما به فکر او هستید و هدیه‌ای انتخاب می‌کنید که کاربردی باشد نه صرفاً به نفع خودتان باشد.

در آخر باید گفت جنس بیشتر این محصول از نوع سرامیکی می‌باشد؛ اما شما می‌توانید از جنس فلزی نیز استفاده کنید.

۴۵- زیر لیوانی تبلیغاتی

زیر لیوانی تبلیغاتی

امروزه بیشتر افراد تمایل به استفاده از وسایل دکوری دارند. یکی از وسایلی که افراد به آن علاقه‌مند هستند استفاده از زیرلیوانی است.

زیرلیوانی یک وسیله ارزان و همچنین پرطرف‌دار است و این باعث شده است که به‌عنوان یک هدیه تبلیغاتی استفاده بشود.

جنس این نوع هدیه تبلیغاتی از پی‌وی‌سی است که باعث می‌شود دوام بالایی داشته باشند. پس بهتر است این وسیله را یک ابزار تبلیغاتی برای گسترش و اعتمادسازی کسب‌وکار خود بکنید.

۴۶- بادکنک تبلیغاتی

بادکنک تبلیغاتی

بادکنک نه‌تنها به‌عنوان وسیله‌ای برای بچه‌ها شناخته می‌شود؛ بلکه یک وسیله‌ای برای تزیین در مکان‌های مختلف استفاده می‌شود.

پس چه‌بهتر که از این نوع وسیله برای تبلیغات استفاده کنید. مزیت اصلی که بادکنک دارد این است که می‌توان به‌راحتی نام لوگو و برند خود را بر روی آن چاپ کرد و در همایش‌ها و سمینارها مورداستفاده قرارداد.

شما می‌توانید هر نوع عبارتی که به شرکت و کسب‌وکار شما مربوط می‌شود بر روی آن چاپ کنید و آن را به بچه‌ها بدهید این یک نوع تبلیغاتی است که هم ارزان و راحت است و باعث می‌شود روحیه جدید به کسب‌وکار شما بدهد.

۴۷- ابزار و جعبه ابزار تبلیغاتی

ابزار و جعبه ابزار

یکی از هدیه تبلیغاتی استفاده از ابزار تبلیغاتی می‌باشد. استفاده از این نوع تبلیغات مخصوص مشتریان به خصوصی است؛ اما می‌تواند هم نظر آقایان را برآورده کند هم نظر خانم‌ها را. زیرا این نوع محصول را شما می‌توانید در منزل محل کار و یا در خودرو استفاده کنید و چه‌بهتر که روی این ابزارها نام تجاری شما باشد.

این کار باعث آگاهی از برند شما و توسعه آن می‌شود. ابزار تبلیغاتی شامل ابزارهای متفاوتی می‌باشد و این بستگی دارد که تجارت شما چه نوع استراتژی و چه نوع ابزاری را پرکاربرد می‌داند.

اما بهتر است از ابزارهایی استفاده شود که بیشتر در دید مشتری قرار می‌گیرد؛ مانند متر، پیچ‌گوشتی، انبردست و.. که می‌تواند برند شما را بیشتر به دیگران معرفی کند.

۴۸- هدایای تبلیغاتی الکترونیکی

هدایای الکترونیکی

با پیشرفت روزبه‌روز تکنولوژی نیاز به استفاده از کالاهای دیجیتال بیشتر شده است و جای خود را به یکی از برترین هدایای تبلیغی کاربردی بین مردم شده است.

اما سؤالی که پیش می‌آید این است که این نوع تبلیغات گران هستند یا خیر. باید بگویم این نوع تبلیغات با اینکه گران هستند؛ اما تأثیر زیادی بر روی مخاطب می‌گذارد و اگر بر روی هدایای دیجیتال لوگوی خود چاپ کنید از ذهن مخاطب فراموش نشده و تأثیر زیادی از لحاظ اعتماد به شرکت و برند شما گذاشته می‌شود.

باید به شما بگویم که تبلیغات ازبین‌رفتن سرمایه شما نیست؛ بلکه یک نوع سرمایه‌گذاری برای برند شما است.

هدایا دیجیتالی شامل: اسپیکر، پاوربانک، یو اس بی هاپ، پورت و کابل تبدیل، دستبند هوشمند، موس، هندزفری، شارژر وایرلس و حتی فلش مموری می‌شود.

۴۹- ست مدیریتی

ست مدیریتی

این نوع محصول جز آن دسته از اقلامی است که هزینه بالاتری نسبت به اقلام دیگر پرداخت کنید. اما جنبه تبلیغاتی بسیار بالایی دارد.

این ست مدیریتی از اسم آن پیداست مدیران برای ساماندهی لوازم میز و دسترسی راحت‌تر به وسایل روی آن استفاده می‌کنند که در دو نوع چوبی و فلزی طراحی و ساخته می‌شود.

اقلام ست مدیریتی شامل جای مداد و خودکار، فایل‌های کشویی رومیزی، تخته شاسی، پانچ، منگنه، جای گیره و سنجاق، جای چسب نواری است. این وسایل پرکاربرد همه به‌صورت هماهنگ و یک‌پارچه برای قرارگرفتن روی میز طراحی شده‌اند.

برای مشاهده تنوع این محصول وارد صفحه تولید هدایای چرمی شوید.

۵۰- ست چرمی اداری

ست چرمی اداری

اگر بخش بیشتری از خدماتی که ارائه می‌دهید برای مدیران و رئیس‌های شرکت است. برای معرفی برند و حتی محصولات خود نیاز به ارتباط با مدیران دارید بهتر است از ست چرمی تبلیغاتی استفاده کنید.

این کار در ذهن مدیران نقش می‌بندد و به کسب‌وکار شما اعتماد می‌کند همین کار باعث گسترش کسب‌وکار شما می‌شود. ست هدیه چرمی شامل جاکلیدی، کیف پول، سررسید و… می‌شود.

برای مشاهده تنوع این محصول وارد صفحه تولید هدایای چرمی شوید.

در حین سفارش اقلام نکات زیر را حتما بررسی بفرمایید:

  • آیا این اقلام برای شرکت سودمند هستند یا خیر؟
  • آیا منحصربه‌فرد برای برند ما هستند؟
  • آیا مقرون‌به‌صرفه برای تبلیغات هستند؟
  • موارد استفاده این اقلام چیست؟

نکات پایانی

ماندگاری یک نام تجاری در ذهن مخاطبان با دادن هدایای تبلیغاتی تثبیت و بیشتر می‌شود. این ماندگاری باعث می‌شود که تعداد مشتریان زیاد شود و حتی افزایش بیابد که باعث موفق شدن بیشتر در کسب‌وکار شما می‌شود.

یک مشتری وفادار با داشتن یک هدیه تبلیغاتی یک خاطره خوب از شما و برند شما دارد که این امر باعث می‌شود مشتریان شما نیز زیاد شود.

اگر به‌دنبال خرید اقلام تبلیغاتی مانند کوله‌پشتی از تولیدی کوله پشتی یا هر نوع هدایای تبلیغاتی دیگر هستید مجموعه ما می‌تواند در این راه به شما کمک کند.

برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما از طریق کادر زیر تماس بگیرید.

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۳ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان

از کارشناسان ما رایگان مشاوره بگیرید
توجه: مشاوره فقط برای سفارش‌ « بیش از ۱۰۰ عدد » از محصولات ما و « بیش از ۳۰۰ عدد » برای محصولات سفارشی شما انجام می‌شود
شماره تماس سریع ما: ۰۹۱۲۴۱۵۲۴۰۷
با شماره بالا در «واتسپ» «تلگرام» و «روبیکا» هم حضور داریم.
شماره‌تان را وارد کنید تا ما با شما تماس بگیریم.
با من تماس بگیرید
close-link